Број на оглас: 2988036
Објавен на: 28.06.2019, 12:10
1 / 5

TABLA od OREV PLOCA ТАБЛА од ОРЕВ

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


prodavam tabla od Orev
2,5 metri so 1,2 metri
Dimenzii 255sm X 120 sm debelina 2,5sm
Pogodna ko za lice od sank ili za oblozuvanje na zid i dr.
Lakirana