Број на оглас: 2987695
Објавен на: 11.10.2018, 15:53
1 / 9

Ford scord 1.8tdi

1.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford eskord 1.8 tdi 98 god mnogu socuvan go prodavam zatoa sto imam druga kola kolata se naoga vo vinica po detalni informacii na 078 380 584 sasko