Број на оглас: 2987615
Објавен на: 21.10.2018, 16:09
1 / 6

Изработка на Ролетни и сите видови Комарници.

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Изработка на сите ПВЦ и Алумински ролетни
(со и без мотор),Гаражни врати и сите типови на Комарници.Изработка на венецијанер,вариолајт,зебра и мини зебра завеси.