Број на оглас: 2987485
Објавен на: 24.02.2020, 11:31
1 / 12

Апартмани за 3 и 4 лица

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
32 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Студиата се со посебни влезови, опремени само за туристи. Секое студио има опремена кујна, купатило, балкон со поглед на градот и х.Монтана, голем двор опремен со инвентар и чадор за сонце.WI-FI интернет , кабелска ТВ,паркинг.Греење/ладење со КЛИМА. Оддалечени 5 минути од центар.Идеални за одмор.