Број на оглас: 2987208
Објавен на: 28.11.2018, 19:46
1 / 1

Задни лагери за PASSAT 2.0 TDI 2006 godina.

99 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Продавам два малку користени оргинални VW задни лагери за PASSAT 2.0 TDI 2006 godina.
Prakam i po KARGO