Број на оглас: 2987100
Објавен на: 15.12.2018, 06:48
1 / 3

Se prodavaat trosed, dvosed i fotelja

10.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat garnitura - trosed, dvosed i fotelja kako novi. Trosedot i dvosedot se spustaat.