Број на оглас: 2987088
Објавен на: 09.05.2019, 21:08
1 / 4

Piaggio Beverly 250ccm

1.200 €
Марка:
Piaggio
Вид:
Скутер
Година:
2005
Модел:
Beverly
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Piaggio Beverly 250ccm
2005god.
Bg tablici se plateno