Број на оглас: 2986720
Објавен на: 21.01.2021, 17:41
1 / 3

Lajsna za zaden branik za W210 Mercedes 210

600 МКД
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
W210
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Lajsni za zaden branik za W210 elegance.
Sredna lajsna i nadlajsna, cena 600 denari
Sovozacka strana lajsna i nadlajsna, cena 600 denari.
Vozacka strana nadlajsna, cena 300 denari.