Број на оглас: 2986594
Објавен на: 17.01.2019, 13:15
1 / 12

Bmw 530D

3.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
184 kw / 250 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


🚘BMW 530D
-Avtomatik+tiptronik—184ps—Bord Kompjuter—Tempomat—Klima—El.Stakla—El.Retrovizori—Xenon—A test foli—17Bandasi—Registrirano+zelen karton
🚘FULL SERVIS🚘
-4 novi amortizeri
-novi diskovi
-novi gurtni
-smeneti mu se site filtri
-ulje na motorot
-ulje na menacot
-kais na klima
➡️Moze zamena za pomalo vozilo