Број на оглас: 2986494
Објавен на: 06.04.2020, 15:30
1 / 6

Citroen Dak Dijana ( Spacek / Dyane) Oldtimer

200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
2 CV
Година:
1980
Гориво:
Дизел
Километри:
35000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Avtomobilot e nedovrsen proekt za restarvacija.
Motorot e pali vozi.
Gi ima site potrebni delovi, smeneti se gumite napred i nazad.
Poveke informacii na tel: 076-253-186
Cena: 200€ Evra, ima prostor za dogovor.