Број на оглас: 2986485
Објавен на: 14.11.2018, 07:27
1 / 3

MOTO MORINI VODENO LADENJE 80cc

350 € 400 €
Марка:
Moto Morini
Вид:
Туринг
Година:
2000
Модел:
Moto moruni
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Motorceto e top sostojba doneseno od italija tip top