Број на оглас: 2986355
Објавен на: 19.01.2019, 23:31
1 / 4

Prodavam Sony zvucnici,kvalitetni

700 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Zvucnicite se vo odlicna sostojba i davat kvaliteten zvuk