Број на оглас: 2985422
Објавен на: 14.09.2020, 10:02
1 / 6

Se prodava kamion MAN

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion MAN 2000 ta god vo vozna sostojba.

Povejke informacii samo na :
070 208 062
070 208 552