Број на оглас: 2985215
Објавен на: 13.12.2018, 18:28

Prazen stan 50m2

75 € Цената е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava prazen stan 50m2 na 5 sprat samo za seriozni na podolg vremenski period.stanot se naoga na ul.ilindenska dostapen posle 12 casot