Број на оглас: 2985202
Објавен на: 30.06.2020, 20:48
1 / 1

JUKI IBERDEK KAKO NOVA!

800 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava JUKI Iberdek Kako nova,
Top Sostojba!