Број на оглас: 2985066
Објавен на: 15.11.2018, 14:04
1 / 8

Yamaha YZ 450 F

2.899 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Yamaha
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2010
Модел:
YZ 450 F

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamaha YZ 450 F proizvedena 2010 godina, sega servisiran, motorot e vo odlicna sostojba, so garancija bez nikakvo vlozuvanje, moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.