Број на оглас: 2983542
Објавен на: 09.05.2021, 13:34
1 / 4

Продавам мешалка за ајвар

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Контакт телефон: 076/376-138
Мешалка за ајвар и за чварки
Мешалката е за сите видови /димензии/ на тенџериња (шерпи, лонци) комплет со адаптер од 220в.Материјалот е од инокс и варена бука.
Се поставува на лонецот и мешалката сама си меша, а вие само го одржувате огнот. Мешалката може да работи 3.4.5...саати без да загрее.
Најтешката работа од приготвувањето на ајвар сега е најлесна. Гаранција 2 години.
Испораката може да биде и по карго.
Контант на тел: 076 376 138