Број на оглас: 2983542
Објавен на: 26.03.2019, 08:45
1 / 3

Продавам мешалка за ајвар

1.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Контакт телефон: 076/376-138
Мешалката е за сите видови на тенџериња (шерпи, лонци) комплет со напојување.
Се поставува на лонецот и мешалката сама си меша, а вие само го одржувате огнот.
Најтешката работа од приготвувањето на ајвар сега е најлесна.
Испораката може да биде и по карго.
Контант на тел: 076 376 138