Број на оглас: 2983314
Објавен на: 25.09.2019, 15:21
1 / 5

SCANIA IRIZAR PB

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Scania PB vo odlicna sostojba. Sedista 67+2 Kontakt 071250488

Потврден огласувач
 Dajo Turs (претпријатие)