Број на оглас: 2983085
Објавен на: 21.10.2018, 09:06
1 / 12

OPEL VECTRA 2.0DTI **MOZE ZAMENA**

1.950 € Цената не е фиксна 1.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Vectra
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL VECTRA 2.0DTI FULL OPREMA:
-KLIMATRONIK
-ABS
-SERVO
-4AERBAG
-KOMANDI NA VOLAN
-MAGLENKI
-ALUMINIUMSKI BANDAZI 15KI
-ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
I MNOGU DRUGA OPREMA.
KOLATA GO NOSI NAJDOBRIOT I NAJIZDRZLIVIOT MOTOR NA OPEL 2.0DTI 101KS NA LANEC.PROMENETO ULJE,FILTER ZA ULJE,FILTER ZA NAFTA,FILTER ZA VOZDUH.STEGNATA NA PREDNICA RAKETA.KOLATA E MNOGU EKONOMICNA 4.5 NA 100KM.MOZE ZAMENA ZA ZAMENA 2500EVRA...