Број на оглас: 2983056
Објавен на: 14.08.2019, 23:08
1 / 2

Htc e8 dual ,EKRAN ispraven

1.200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
HTC
Модел:
Htc e8 dual
Боја:
Blue
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Htc e8 ekran ispraven ,maticna ploca ne ispravna..