Број на оглас: 2983046
Објавен на: 18.01.2021, 08:54
1 / 6

FIAT PUNTO 1.9JTD 01"/DELOVI

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


FIAT PUNTO 1.9JTD 2001GOD/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO