Број на оглас: 2983043
Објавен на: 09.03.2019, 11:04
1 / 12

Skoda Fabia 1.9 TDI

3.590 € Цената не е фиксна
Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e uvezena od Italy i e registrirana do mart 2019 napraven servis poveke inf.na tel
075-327-707
075-327-707
075-327-707