Број на оглас: 2982901
Објавен на: 10.11.2018, 12:56
1 / 1

Продавам Samsung Galaxy Note Edge N9150

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy Note Edge
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Телефонот е во одлична состојба,со нова батерија-нема никакви оштетувања и работи на сите мрежи.Донесен е од САД.
Цена по договор