Број на оглас: 2982529
Објавен на: 22.04.2020, 16:51
1 / 12

PREVOZ NA PATNICI 8+1

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


Prevoz na patnici po potreba i baranje na patnicite vo zemjata i nadvor od nea do site destinacii 8+1