Број на оглас: 2982515
Објавен на: 18.10.2018, 07:07
1 / 5

SE PRODAVA MOBILEN TELEFON APPLE 5S

5.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Apple
Модел:
5S
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e ekstra, raboti na site operatori,so odlicna kondicija na baterija, bezprekoren displej, sve funkcionira na nego. Original kupen vo Velika Britanija.