Број на оглас: 2982483
Објавен на: 15.08.2018, 06:16
1 / 6

Alfa156

1.200 € Цената не е фиксна 1.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava alfa 156 1.9 jtd registrirano do 11 mesec so mali karoserijski zabeleski tel076250977 sasko