Број на оглас: 2982427
Објавен на: 18.08.2018, 10:50
1 / 12

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUE MOTION

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw golf 6 1.6 TDI 105ks bluemotion start stop sistem kozen volan klima el prozori el retrovizori maglenki kolata moze da se vidi i proba vo sekoe vreme plateni site davacki za poveke 077695955