Број на оглас: 2982358
Објавен на: 20.02.2019, 12:14
1 / 11

VW Sharan Pacific 2.0 2007 godina

5.650 € 5.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Sharan proizveden oktomvri 2007 godina .. Voziloto e domakinski cuvano sekogas vo garaza i odrzuvano so pominati 241 000 km . Od oprema ima klima ,greaci na sedista , elektrika na retrovizori i prozori , xenon svetla , tempomat , zadni sedista so vgraden isofix za pomali i pogolemi deca , novi gumi itn ... Voziloto e registrirano do avgust 2019.
Blagodaram na zainteresiranosta