Број на оглас: 2982312
Објавен на: 14.01.2019, 17:23

Oprema za peleti

18.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kompletna linija za pravenje na peleti