Број на оглас: 2982100
Објавен на: 03.10.2018, 12:30
1 / 4

Audi A4 1200evra

1.000 € Цената не е фиксна 1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi A4 1.6 benzin so klima i koza