Број на оглас: 2982093
Објавен на: 24.01.2019, 20:09
1 / 1

Kamera za IPhone 6

300 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova kamera za IPhone 6. Prakjam po kargo niz cela Makedonija 😀