Број на оглас: 2982044
Објавен на: 14.10.2018, 18:58
1 / 2

Prodavam Desktop Core 2 Duo

3.500 МКД Цената не е фиксна 4.000 МКД
Xaрд диск HDD:
100 GB
РАМ Меморија:
2 GB
Модел на процесор:
Intel Core 2 Duo
Тип на хaрд диск:
SSD

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam desktop komputer specifikacija:
Maticna Asus P5LD2-X/1333 LGA775 socket
Core 2 Duo 6420-2.13Ghz
2 Gb Ram DDR2
Nvidia GeForce 7300 GT 256Mb 128bit
Bez hard disk
Komputerot e mnogu malku koristen.