Број на оглас: 2982038
Објавен на: 16.08.2018, 08:38
1 / 2

Laptop ASUS K52JE-EX144 i3

6.000 МКД Цената не е фиксна 7.000 МКД
Производител:
ASUS
Xaрд диск HDD:
100 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
SSD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam laptop Asus k52 konfiguracija:
Intel i3-m370 2.4Ghz
4GB Ram DDR3
ATI Radeon HD5470- 512 Mb
Baterijata ne raboti, bez hard disk komplet so kutija
Laptopot e bukvalno kako nov mnogu malku raboten