Број на оглас: 2981996
Објавен на: 06.09.2018, 14:36

Se izdava vikendica vo pretor

20 €
Goran
Станете Премиум член

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Se izdava vikendica vo pretor za letniot period,kompletno opremena i namestena