Број на оглас: 2981740
Објавен на: 24.03.2019, 00:49
1 / 1

Hilti hilta

6.700 МКД 7.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Hilta za krsenje hitach 2500wat novi pracame po kargo