Број на оглас: 2981442
Објавен на: 15.08.2018, 08:52
1 / 8

VW POLO 1.0 BENZIN 1998 GOD REGISTRIRAN

1.250 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
32 kw / 44 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PREKRASEN VW POLO 1.0 BENZIN 1998 GODINA.REGISTRIRAN CELA GODINA SERVISIRAN.EKONOMICEN.
Info.078 380 879
Info.078 380 879
Info.078 380 879