Број на оглас: 2981423
Објавен на: 21.04.2019, 02:38
1 / 10

audi a3 1.9tdi

4.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e vo ekstra sostojba REGISTRIRANA e cela gidina moze i zamena,
AUDI A3 1.9 TDI 77kw 2004god.

> EKSTRA SOCUVANO <

FULL OPREMA :

- KLIMA
- BORD. KOMPIJUTER
- EL. STAKLA
- C.B , ABS , ESP , AIR. BAG
- ALU. BANDASI i dr.