Број на оглас: 2981415
Објавен на: 18.10.2018, 18:49
1 / 10

се продава

2.450 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno clio 1.5 dci blye oprema reg.servisirano novi predni gumi bandasi reno 15ki klimatronik ladi ekstra el.stakla el. retrovizori bord rikaro sedista halogenki dobro socuvano i odrzavano