Број на оглас: 2981294
Објавен на: 18.10.2018, 12:33
1 / 12

AUDI A 4 1.9 TDI.131 ks.so 6 brzini.2002 g.FUL OPREMA

3.550 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A 4 1.9 TDI. 131 ks. 2002 god.
so 6 brzini.registrirano cela godina.
vo odlicna sostojba so mnogu oprema
ful oprema.