Број на оглас: 2980947
Објавен на: 29.11.2018, 23:26
1 / 10

Piaggio Typhoon 50 2012

1.400 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Kupeno nov vo Italia
Piaggio Typhoon 50cc noviot model 2012
16.000km
MK tablici trajno osiguruvano
Kako Nov