Број на оглас: 2980854
Објавен на: 05.01.2019, 01:24
1 / 6

Ofset Masina AB Dick Ruby 3000

2.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dvobojna ofset masina, vidi Slikite.
Max. Format na Hartija 342 x 450 mm
Debelina na Hartija 0.04 - 0.3 mm.