Број на оглас: 2980842
Објавен на: 13.08.2018, 21:40
1 / 4

Hyundai Accent '97 1.5 Benzin/Plin

1.000 € Цената е фиксна
Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
67 kw / 91 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai Accent 1997 godina 1.5 motor, benzin-plin kompletno servisiran.
Telefon za kontakt:
075-399-930 Zlatko