Број на оглас: 2980838
Објавен на: 25.01.2019, 13:32
1 / 12

Се продава викендичка

20.000 €
Квадратура:
39 m²
Број на соби:
2
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Се продава викендичка на одлична локација, населба Смрдлива Вода, Гевгелија. Викендичката е 39м2, со имотен лист. Викендицата е на самата река со дворно место 80 м2, комплетно опремена и веднаш вселива, и вклучува: Дневна, Трпезарија, Кујна, Купатло и 2 Спални соби. Во самиот двор има и магацински простор.