Број на оглас: 2980602
Објавен на: 07.02.2019, 12:10
1 / 9

volvo c30 2008god tel 070-216-445(golf,bora,audi)

55 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Volvo
Модел:
C30
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo bez nitu edna mana klima ladi novi gumi zacuvano 99%napraven kompleten servis