Број на оглас: 2980499
Објавен на: 17.10.2018, 10:03
1 / 8

Mazda 6 2.0 dizel

По Договор Цената не е фиксна 3.200 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
9 kw / 12 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2003 god registrirana
MOZI I ZAMENA
TEL ZA KONTAKT 075809748