Број на оглас: 2979454
Објавен на: 08.08.2018, 17:16
1 / 6

VW POLO COMFORTLINE 1.0

8.150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2015
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Polo Comfortline 1.0 75hs benzin/plin