Број на оглас: 2979398
Објавен на: 17.08.2019, 16:11
1 / 12

KUKARKI ZA KUCINJA KUKARKA ZA KUCE

1.500 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Изработувам куќарки за кучиња од високо квалитетно масивно дрво со 2cm дебелина,премачкани со боја за дополнителна заштита,поткренати на ногарки и покриени со не р'ѓосувачки лим.
Разни димензии и бои-по ваш избор:
40x60cm - 1500 денари
50x70cm - 2000 денари
60x80cm - 2500 денари
70x90cm - 3000 денари
Може и други димензии и форми по ваша желба и замисла.
ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ДОМ СО КАРГО ПРЕВОЗ 300 den.
+so doplata od 300 denari dobivate koska so gravirano IMETO NA VASETO KUCE!