Број на оглас: 2978944
Објавен на: 09.11.2018, 20:41

COLUMBIA OROGINAL VODOOTPORNI CIZMI

По Договор 2.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Чизми
Големина:
40
Боја:
Други
obuvki
Станете Премиум член

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Cizmite se bukvalno kako novi. original mn kvalitetni i udobni. So zastitna membrana vodootporni. Doneseni od stranstvo. Prakjam po kargo