Број на оглас: 2977800
Објавен на: 24.04.2019, 19:46
1 / 7

Chevrolet Captiva 2.0 4x4 mnogu socuvana

7.500 € Цената е фиксна
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e extra socuvana so full oprema, proverka kade sakate, redovno servisirano,rebrasti set, zamaec smenet komplet golem servis.Registrirana do 17/03/2020 so Zelen Karton.ZA SEKAKVI PRASANJA JAVETE SE NA OVOJ BROJ >>070678782<<
MOZE I ZAMENA!!!