Број на оглас: 2977787
Објавен на: 23.05.2020, 14:36
1 / 2

Huawei E352, 3G internet mobilen modem

990 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Вид на оглас: Се продава


NOV NEUPOTREBEN - 3G mobilen modem za internet model
Huawei E352